/* */

KARAOKE

NAJSTARSZE KARAOKE w Szczecinie dzieje się właśnie w BOSTONIE w KAŻDY WTOREK! NOWA zmieniona forma karaoke pozwala śmiało twierdzić, że niedługo będzie to najbardziej pożądana impreza karaoke w mieście. Pomieszanie części tanecznych oraz śpiewanych sprawdza się i przeszło nasze wszelkie oczekiwania!

Nowa forma, czyli?

  • łączone bloki ŚPIEWANE i TANECZNE
  • piosenki NAGRYWANE i PUSZCZANE w RADIO BOSTON
  • możliwość WYDANIA TWOICH piosenek na płycie CD
  • możliwość zarejestrowania tego jako śpiewasz w formie TELEDYSKU

 

Przyjdź i zobacz jak się bawią NAJLEPSI karaokerzy w Szczecinie!

 

 

Marzeniem większości osób śpiewających amatorsko jest wydanie własnej płyty. Jak wiemy rynek muzyczny jest bardzo ciasny, ciężko się wybić i pokazać szerszej publiczności. Nie jesteśmy wielką wytwórnią ani poważnym graczem na rynku muzycznym. Skupiamy się na tworzeniu środowiska przyjaznego śpiewającym. Stworzyliśmy miejsce i dzień wyjątkowe, bo czy jest ktoś kto uwielbia karaoke i nie zna wtorków w Bostonie ?

Kilka lat temu pokazaliśmy miastu, że można karaoke zorganizować inaczej i wprowadziliśmy bloki taneczne. W ostatnim czasie wprowadziliśmy zmieniające się co godzinę promocje czy darmowe kamikaze w podziękowaniu za to, że przychodzisz do nas regularnie. Chociaż naklejki z imieniem miały na celu głownie to, aby łatwiej było przełamać ‚pierwsze lody’ i żeby ludzie przychodzący na karaoke stworzyli SPOŁECZNOŚĆ. Społeczność, która przez kilka lat stworzyło ponad 2000 karaokerów – to NIEBYWAŁY wynik!

I co dalej ? Czas pójść w przód. Po wszystkich zmianach nadszedł czas na coś naprawdę DUŻEGO! W listopadzie powstało kilka nowych projektów –  są to między innymi:

  • BSTN Rec.
  • Boston Multimedia

BSTN Rec – jest to WYTWÓRNIA KARAOKE, czyli? Każda osoba, która śpiewa jest nagrywana. Wszystkie zaśpiewane piosenki będą odtwarzane w radiu Boston w celu promocji, a także archiwizowane. Jeśli jakaś osoba zaśpiewa kilka(naście) RÓŻNYCH piosenek to otrzyma od nas propozycję WYDANIA WŁASNEJ PŁYTY! Dla KARAOKERA(-KI) oznacza to, że stworzymy projekt OKŁADKI oraz PŁYTY CD. Wybrane wspólnie piosenki NAGRAMY i wydamy jako FIZYCZNY PRODUKT! Czyż to nie wspaniałe!? Mało tego? Do płyty dorzucimy możliwość dogrania do płyty TWOJEGO TELEDYSKU, ale o tym za chwilę 😉

Boston Multimedia – projekt, który z założenia produkować będzie TELEDYSKI DLA KARAOKERÓW. Oznacza to, że podczas gdy będziesz śpiewać – Piotrek nasz master z działu video – będzie nagrywał Twój występ, a Ty jako artysta będziesz mógł zapis video z Twojego występu na płycie cd wykupić za symboliczne 10 PLN i nagranie zabierasz odrazu po imprezie do DOMU!

Dodatkowo CAŁE KARAOKE jest TRANSMITOWANE na żywo w internecie w Radiu Boston, więc możesz pochwalić się znajomym i zaprosić ich do wirtualnego uczestnictwa w imprezce!

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące wydania płyty lub nagrania teledysku przyjdź we wtorek i porozmawiaj o tym temacie z Adamem, który prowadzi karaoke w Bostonie.

IMPREZY KARAOKE PROWADZĄ

O BLOKI MUZYCZNE DBA